skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

Servis datových sítí

Existuje mnoho způsobů, jak vybudovat nebo modernizovat komunikační síť, od pouhého pořízení produktů až po kompletní dodávku řešení na klíč. Žádné dva projekty komunikačních sítí nejsou úplně stejné a tak je třeba se rozhodnout, jakou úroveň služeb potřebujete pro zajištění úspěšnosti projektu a tudíž celého podnikatelského záměru.

Inovativní síťová řešení už dnes nejsou omezena na pouhé dodávky produktů. Sofistikované požadavky zákazníků, rychlá technické inovace, rostoucí komplexnost sítí a strategie outsourcingu jsou ty hlavní důvody, které vedou provozovatele sítí k využívání externích služeb a servisu.

Rychlé, profesionální a spolehlivé služby jsou klíčovým faktorem k udržení sítě na špičkové výkonnosti a udržení kroku s technickým vývojem a inovacemi na trhu.

TELCONNECT má dlouholeté zkušenosti s poskytováním řešení a služeb všechny druhy komunikačních sítí po celém světě. Nabízíme kompletní portfolio služeb, které mohou být vzájemně kombinovány tak, abychom mohli splnit všechny požadavky zákazníků. Díky našim pokročilým službám budete schopni maximálně využívat technické prostředky sítě a schopnosti pracovníků. Tak můžete dosáhnout požadovaných strategických záměrů a udržet si spokojené zákazníky.

Ať už si zvolíte individuální kombinaci služeb nebo dáte přednost kompletnímu řešení na klíč, výhody našeho konceptu služeb a servisu jsou klíčovým faktorem pro úspěšnost vašeho projektu, nyní i v budoucnosti.

Pro shrnutí výhod se dá říci, že spoluprací se společností Siemens získáte jistotu efektivního síťového plánování, dodávky síťových řešení dle vašich potřeb, rychlé a spolehlivé implementace, rozsáhlé údržby a vyhrazené provozní podpory.

V této sekci:

Napište nám

Budeme rádi, pošlete-li nám nejen Vaše dotazy, poptávky,  ale také náměty na zlepšení naší práce na info@telconnect.cz