skočit na obsah | skočit k hlavní navigaci

Měření a optimalizace sítí

Máte problém s výkonností či funkčností Vaší datové nebo bezdrátové sítě a nevíte kdo nebo co je původcem? Právě Vám je určena služba měření a optimalizace datové sítě. 

  • Průzkum datové infrastruktury zákazníka pro nasazení VoIP komunikačních služeb. Tento průzkum může být proveden dle požadavků zákazníka na základě technických podkladů (schémata, projekty, výpisy z konfigurace)
  • Proměření prostor zákazníka pro potřeby pokrytí signálem WLAN nebo DECT. Součástí tohoto proměření je definice míst pro umístění vysílačů, případně kompletní měřící protokol.

Službu lze využít v různých situacích, kdy buď je třeba vyřešit konkrétní problém (výpadky částí sítě, chybovost čí ztrátovost paketů) nebo jen potřebujete zjistit reálný stav a získat tak potřebné podklady pro budoucí plánování dalšího rozvoje (např. při nasazování Voice over IP).

Výsledkem pro zákazníka je protokol o provedeném měření, který obsahuje buď stručný popis zjištěného stavu či rozsáhlou analýzu. V závěru rozsáhlé analýzy naleznete doporučení jak řešit definovaný problém nebo koncepci pro dlouhodobý rozvoj sítě.

Dále jsme schopni na základě výsledků měření provést odstranění závady našimi certifikovanými specialisty nebo případnou optimalizaci celé datové sítě na základě předložené koncepce.

 

V této sekci:

Napište nám

Budeme rádi, pošlete-li nám nejen Vaše dotazy, poptávky,  ale také náměty na zlepšení naší práce na info@telconnect.cz